Konum,34798,İSTANBUL
0530 622 69 56 - 0530 622 68 56

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma
Mutfak Gideri, Lavabo, Tuvalet, Klozet,
Banyo ve Pimaş Tıkanıklığı Açma
7/24 Hizmet

Kanal Görüntüleme ve Kanal Açma

Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfak Gideri ve Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri ve Tıkanıklığı Açma

Pimaş Tıkanıklığı ve Gideri Açma

Tesisat Çekme, Yenileme ve Onarım

Kırmadan ve Dökmeden, Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımız ile
Su Kaçağını Tespit Ediyoruz.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

İstanbul Ersin Tesisat olarak Su Kaçağı Tespit işlemlerini kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Bu şekilde yapılan tespit sayesinde sizi daha fazla masraf yapmanızı engelliyoruz. Cihazları olmayan ustaları çağırdığınızda daha fazla yeri kırmakta hatta su kaçağını bulamamaktadır. Bir çok yeri kırıp size daha fazla masraflar çıkarmaktadır.

Biz Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz.

İlaçlı Petek Temizliği

Petek temizliği işleminden tam verim alabilmek için ilaçlı petek temizliği yaptırmak, doğru tercih olacaktır. İlaçlı petek temizliğinden sonra ciddi oranda tasarruf sağladığınızı ve faturalarınızın daha az gelmeye başladığını görebilirsiniz. 

İSTANBUL ERSİN TESİSAT

Su Tesisat Hizmetlerimiz

GAZİOSMANPAŞA SU TESİSATÇISI,  
TIKANIKLIK AÇMA,  
SU KAÇAĞI TESPİTİ 
Gaziosmanpaşa Tesisatçı 
Gaziosmanpaşa Tesisatçısı – Su Tesisatçısı 
Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti, Gaziosmanpaşa Tesisatçı, 
Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma, Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı 

Servis Araçlarımız ile 7/24 

Su Tesisatçısı ve Mekanik Tesisatçı olarak 

Gaziosmanpaşa da hizmetinizdeyiz. 

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçı, Gaziosmanpaşa Tesisatçı, Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti, Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma, Gaziosmanpaşa Gider Açma, Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gaziosmanpaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma, Gaziosmanpaşa Klozet Tıkanıklığı Açma, Gaziosmanpaşa Mutfak Gideri Açma, Gaziosmanpaşa Banyo Tıkanıklığı Açma, Gaziosmanpaşa Kanal Açma, Gaziosmanpaşa Kanal Görüntüleme, Gaziosmanpaşa Logar Açma, Gaziosmanpaşa Vidanjör 

Gaziosmanpaşa Tesisatçı 

Gaziosmanpaşa Tesisatçı ve Gaziosmanpaşa Su tesisatçısı, işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere Gaziosmanpaşa de hızlı hizmet sunmaktayız. Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa su kaçağı. Gaziosmanpaşa da eve yakın su tesisatçısı hizmeti. Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Gaziosmanpaşa Tesisatçı Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz. 

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı 

Gaziosmanpaşa su tesisatçısı su tesisatı problemleriniz olan gider borularının döşenmesi, tıkalı olan mutfak, banyo, tuvalet tıkanıklıkların makine ile açılması, musluk tamiratı, klozet montajı, kalorifer hattı döşenmesi, kombi kurulumu, kombi bakımı, peteklerin ısınma sorunu peteklerin hava alınması ve içlerinin makine ile temizlenmesi, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat işlemlerini yapmaktadır. Gaziosmanpaşa su tesisatçısı bünyesinde bulunan tesisat ustaları belli bir tecrübeye sahip olup sizin su tesisatı ile ilgili problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Gaziosmanpaşa su sayacı değişimi, Gaziosmanpaşa su basınç regülatör montajı, Gaziosmanpaşa taharet musluğu değişimi, Gaziosmanpaşa vana değişimi, Gaziosmanpaşa su tesisatçısı. Gaziosmanpaşa doğalgaz ocak bağlantısı, Gaziosmanpaşa su bataryası değişimi, Gaziosmanpaşa banyo bataryası değişimi, Gaziosmanpaşa lavabo bataryası değişimi.  Gaziosmanpaşa su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa bakır boru kaynağı, Gaziosmanpaşa bakır boru tesisat, Gaziosmanpaşa tesisatçı. Gaziosmanpaşa musluk değişimi, Gaziosmanpaşa gider temizliği, Gaziosmanpaşa su tesisatçısı. 

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespit işlemleri kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Su Tesisatı Hizmetlerimiz Soğuk su tesisatı, Sıcak su tesisatı, Musluklara sıcak su çekimi, Bahçeye su tesisatı çekimi, Fabrikaya su tesisatı çekimi Ofise su tesisatı çekimi, İşyerine su tesisatı çekimi, Tuvalete sıcak su çekimi, Balkona su tesisatı çekimi 

Gaziosmanpaşa Tesisatçı 

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, Gaziosmanpaşa da tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Gaziosmanpaşa bölgesinde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Gaziosmanpaşa lavabo bataryası değişimi, Gaziosmanpaşa eviye bataryası değişimi, Gaziosmanpaşa banyo bataryası değiştirme, Gaziosmanpaşa fotoselli musluk montaj, Gaziosmanpaşa duş bataryası. Gaziosmanpaşa duş armatürü, Gaziosmanpaşa banyo lavabo değişimi, Gaziosmanpaşa su tesisatçısı. Gaziosmanpaşa küvet tıkanıklığı, Gaziosmanpaşa banyo tıkanıklığı, Gaziosmanpaşa klozet değişim, Gaziosmanpaşa tuvalet taşı, Gaziosmanpaşa rezervuar. Gaziosmanpaşa rezervuar iç takım. Gaziosmanpaşa su tesisatçısı. Gaziosmanpaşa duş teknesi tıkanıklık açma. Gaziosmanpaşa duşa kabin, Gaziosmanpaşa taharet musluğu, Gaziosmanpaşa ara musluk, Gaziosmanpaşa su sayacı. Gaziosmanpaşa basınç ayarlayıcı, Gaziosmanpaşa basınç düşürücü, Gaziosmanpaşa su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa doğalgaz kombi. Gaziosmanpaşa petek temizliği, Gaziosmanpaşa çamaşır makinesi bağlantısı, Gaziosmanpaşa bulaşık makinesi bağlantısı. Gaziosmanpaşa banyo su kaçağı tespit, Gaziosmanpaşa lavabo su kaçağı, Gaziosmanpaşa klozet su kaçağı, Gaziosmanpaşa mutfak su kaçağı. Gaziosmanpaşa küvet su kaçağı tamiri, Gaziosmanpaşa banyo kaçak su tespiti, Gaziosmanpaşa tuvalet su kaçağı bulma, Gaziosmanpaşa rezervuar su kaçağı. Gaziosmanpaşa klozet su kaçağı tamiri, Gaziosmanpaşa küvet su kaçağı tamir. Gaziosmanpaşa duşa kabin su kaçağı, Gaziosmanpaşa radyatör su kaçağı. Gaziosmanpaşa pimaş kaçağı tamiri. Gaziosmanpaşa su deposu kaçağı. Gaziosmanpaşa pis su kaçağı, Gaziosmanpaşa temiz su kaçağı, Gaziosmanpaşa lavabo su kaçağı, Gaziosmanpaşa su yalıtımı. 

Gaziosmanpaşa Klozet Açma 

Klozet açma işlemi klozetinizi sökmeden cihazla açmayı ayarlamanızı öneririz klozetinizi söküp tıkalı pimaşı açtıktan sora tekrar klozet montajını yapıyoruz. 

Gaziosmanpaşa Kombi Petek Temizleme 

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı Kombi Tesisatı Hizmetlerimiz Kombi montajı, Kombi Bakımı, Kombi Temizliği, Kombi Tamiri, Kombi baca temizliği, Kombi Servisi, Kombi Arızası, Kombi teknik servis. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi Kalorifer Tesisatı Hizmetlerimiz Kalorifer Tesisatı Montajı, Kalorifer petek montajı, Kalorifer vanası montajı, vana montajı, Kalorifer petek yıkama, Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı olarak klozet tamiri montajı petek temizleme duşa kabin montajı işlemleri su tesisat alanında olarak hızlıca yapılmaktadır 

Gaziosmanpaşa Tesisatçı Sıhhi Tesisat 

Profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm sıhhi tesisat alanlarında hizmet veren firmamız garanti işçilik isteyen kişilere uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Sıhhi Tesisat alanında 7/24 hizmet vererek en geniş servis ağına sahip tesisat hizmeti vermekteyiz. 

Gaziosmanpaşa Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma, Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 

Su kaçağı en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Üstelik kırıp dökmeden ve masraf çıkarmadan. 

Ev ve iş yerlerinizde sıhhi tesisat tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tesisat tıkanıklıkları çok sık tekrarlıyorsa büyük ihtimalle malzeme veya montaj sorunu vardır. Firmamız tıkanıklık yerini son sistem kameralı robot cihazlarla tespit etmektedir. Gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan ekonomik olarak sorun çözülür. Acil Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma çalışması için su tesisatçı firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. 

Gaziosmanpaşa kanal tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa banyo tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa mutfak tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma. Gaziosmanpaşa klozet tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa kameralı tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa gider açma. Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa açma. Gaziosmanpaşa gider tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa lavabo tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa kanalizasyon tıkanıklık açma. Gaziosmanpaşa robotla kanal tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa lavabo tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa tıkalı klozet açma, Gaziosmanpaşa kırmadan tıkanıklık açma. Gaziosmanpaşa eviye gideri tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa banyo süzgeç tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa pis su kanalı tıkanıklığı, Gaziosmanpaşa rögar tıkanıklığı açma. Gaziosmanpaşa Pimaş tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa tıkalı tesisat açma. 

Gaziosmanpaşa bölgesinde komple doğalgaz ve doğalgaz kalorifer tesisatı projeleriniz yapılarak hayata geçirilir. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde yapılır. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracaksınız. Daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Çift taraflı petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen firmamızı arayınız. 

Gaziosmanpaşa Petek temizliği, Gaziosmanpaşa cihazla ilaçlı petek temizleme, Gaziosmanpaşa doğalgaz petek yıkama. Gaziosmanpaşa basınçlı sıcak suyla petek temizliği, Gaziosmanpaşa petek değiştirme, Gaziosmanpaşa çift taraflı doğalgaz petek temizleme. 

Gaziosmanpaşa klozet tamircisi, Gaziosmanpaşa klozet sifon değiştirme, Gaziosmanpaşa klozet montajı, Gaziosmanpaşa klozet su kaçağı tamiri. Gaziosmanpaşa klozet iç takım değiştirme, Gaziosmanpaşa asma klozet montajı. Gaziosmanpaşa gömme rezervuar montajı, Gaziosmanpaşa gömme rezervuar tamiri. Gaziosmanpaşa klozet tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa klozet ustası, Gaziosmanpaşa klozet tamiratı, klozet değiştirme. 

Bizi Gaziosmanpaşa sıhhi tesisat arızası için aradığınızda en yakın teknik servisimizle hizmet veriyoruz. Müsait olmadığımız durumlarda sizi güvenilir en yakın bir meslektaşımıza yönlendiririz. Amacımız size bir şekilde doğru olarak yardımcı olmaktır. Bölge trafiğine ve işin şekline göre araba veya motosiklet gibi araçlarla, söz verdiğimiz saatte arıza yerine hızla geliyoruz. Evinizde veya İş Yerinizde bulunan atık su tesisatları kullanımdan Kaynaklı Veya bina ana giderinde oluşan problemlerden Dolayı (çökme, tıkanma vs.) kulanım suyu geri teperek pimaşlardan geri çıkabilir. Atık Kullanım suyunuz giderden gitmeyebilir. Tıkalı giderlerinizi atık su Kamerası ile Önce kontrolünü sağlayarak tıkanıklığa sebep olan problemi tespit ediyor. Tıkanıklık sebebi belli olduktan sonra robot cihazla tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden hemen açıyoruz. 

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler Nelerdir? 

 • Suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması 

 • Çocuk bezlerinin tuvalete atılması 

 • Mutfak lavabo giderine yemek artıklarının dökülmesi 

 • Çay posasının lavabo giderine dökülmesi 

 • Atık yağların lavabo ve tuvaletlere dökülmesi 

 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı ruloları 

 • Çocuk Oyuncakları 

Gaziosmanpaşa Musluk Tamiri 

Gaziosmanpaşa Musluk Tamiri Kırılan veya değiştirilmesi gereken musluklarınızı klozet musluğu lavabo musluğu ne olursa olsun Gaziosmanpaşa musluk tamiri veya musluk değiştirmek istiyorsanız Hemen Bizi Arayınız. 

Hizmetlerimiz 

 • Gaziosmanpaşa Pimaş açma, temizleme 

 • Gaziosmanpaşa Kombi Montajı 

 • Gaziosmanpaşa Kombi 

 • Gaziosmanpaşa Musluk Batarya klozet tamiri 

 • Gaziosmanpaşa Sıhhi Tesisat Tamir İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Gömme Rezervuar Tamir 

 • Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma 

 • Gaziosmanpaşa Tesisatçı 

 • Gaziosmanpaşa Kalorifer Tesisatı Tamir İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Klozet Musluğu 

 • Gaziosmanpaşa Duşa kabin Tamiri ve Montajı İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Mutfak Lavabo Kanal Açma 

 • Gaziosmanpaşa Tesisatçı 

 • Gaziosmanpaşa Petek Temizleme 

 • Gaziosmanpaşa Petek Temizliği 

 • Gaziosmanpaşa Klozet musluğu tamir 

 • Gaziosmanpaşa Duşa kabin Tamiri 

 • Gaziosmanpaşa Su kaçağı Tespit 

 • Gaziosmanpaşa Mutfak ve Lavabo Kanal Açma İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Tuvalet Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Klozet sifonu tamiri 

 • Gaziosmanpaşa Petek Yıkanması 

 • Gaziosmanpaşa Şofben Montajı Yer değiştirme 

 • Gaziosmanpaşa Lavabo tıkanıklığı Tespit Tamiri 

 • Gaziosmanpaşa Noktasal Su kaçağı Tespiti 

 • Petek Temizleme Hizmetleri 

 • Gaziosmanpaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri 

 • Gaziosmanpaşa Mutfak, Banyo Lavabo Gider tıkanıklığı 

 • Gaziosmanpaşa Tadilatı 

 • Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespit ve Tamiri İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Klozet Sifonu Tamir İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Klozet Musluğu Tamir İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Kombi Montajı ve Tamiri İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Mutfak Tamiri Tadilat İşleri 

 • Klozet Tıkanıklığı Tamiri İşlemleri 

 • Gaziosmanpaşa Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleri 

 • Gaziosmanpaşa su kaçak tespiti, Gaziosmanpaşa su kaçak bulma, Gaziosmanpaşa su tesisatı kaçağı bulma, Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa mutfak lavabo tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa klozet tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa wc tıkanıklığı açma, Gaziosmanpaşa gider açma, Gaziosmanpaşa tıkalı gider açma, Gaziosmanpaşa tesisatçı, Gaziosmanpaşa tesisat, Gaziosmanpaşa tesisatçı, Gaziosmanpaşa sıhhi tesisat, Gaziosmanpaşa sıhhi tesisatçı, Gaziosmanpaşa su tesisat, Gaziosmanpaşa su tesisatı, Gaziosmanpaşa su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa sıhhi su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa küvet tesisatçısı, Gaziosmanpaşa sifon tesisatçısı, Gaziosmanpaşa sifon tesisat ustası, Gaziosmanpaşa 7/24 su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa 7/24 su tesisatı, Gaziosmanpaşa 7/24 su tesisatçı, Gaziosmanpaşa 7/24 tesisatçı, Gaziosmanpaşa 7/24 tesisatçı, Gaziosmanpaşa tesisat tamirci, Gaziosmanpaşa tesisat tamirci, Gaziosmanpaşa tesisat Gaziosmanpaşa acil tesisatçı, Gaziosmanpaşa petek temizliği, Gaziosmanpaşa acil su tesisatçı, Gaziosmanpaşa kalorifer tesisatı, Gaziosmanpaşa petek temizliği, Gaziosmanpaşa cihazlı petek temizliği, Gaziosmanpaşa petek yıkama, Gaziosmanpaşa petek bakımı, Gaziosmanpaşa banyo tadilat, Gaziosmanpaşa banyo tamirat, Gaziosmanpaşa acil su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa su kaçakçı, Gaziosmanpaşa gömme rezervuar tamir ustası, Gaziosmanpaşa klozet tesisat ustası, Gaziosmanpaşa klozet iç takım değişimi, Gaziosmanpaşa klozet tamiri, Gaziosmanpaşa taharet musluğu değişimi, Gaziosmanpaşa küvet gideri tıkalı, Gaziosmanpaşa tesisat tamircisi, Gaziosmanpaşa su tesisat tamircisi, Gaziosmanpaşa makine musluğu değişimi, Gaziosmanpaşa makine bağlantısı, Gaziosmanpaşa bulaşık makinesi bağlantısı, Gaziosmanpaşa su tesisat tamir ustası, Gaziosmanpaşa musluk montajı, Gaziosmanpaşa evye montajı, Gaziosmanpaşa gizli kaçak tespiti, Gaziosmanpaşa en yakın su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa en yakın tesisat ustası, Gaziosmanpaşa yakınlarında su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa lavabo montajı, Gaziosmanpaşa su arıza tespiti, Gaziosmanpaşa sifon tamiri, Gaziosmanpaşa de su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa de su tesisatçısı, Gaziosmanpaşa duş başlık montajı, Gaziosmanpaşa duş başlığı montajı, Gaziosmanpaşa ta tesisatçı 

 

Ersin Tesisat olarak işinde uzman profesyonel ustalarımız ile birlikte sizlere İstanbul’da en hızlı kaliteli hızlı hizmeti sunmaktayız .Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazlarımızla Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçak Tespiti yapıyoruz. Ayrıca Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Tıkanıklığı, Kanal Açma ve Kanal Görüntüleme alanlarında hizmet vermekteyiz. İstanbul de Gezici Servis Araçlarımız ile hızlı Tesisatçı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. İstanbul Su Tesisatçısı, musluk tamiri klozet tamiri tıkanıklık açma su kaçağı tespiti işlemleriniz 7/24 profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Su Tesisatçı hizmetlerini 7/24 vermekteyiz hemen arayıp fiyat alabilirsiniz.

Soğuk su tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşemesi, Duş ve Batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz Temiz su tesisatı montajı, Pis su tesisatı montajı, Sıcak su Tesisatı montajı, su montajı, Bina su kolluk montajı, Bina su kolektörü tamiri Su deposu montajı, Tesisat arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Sıhhi tesisat üzerinde olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek kaliteli hizmetler sunmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası İlçelerde yaptığımız tüm tesisat arızaları servis garantimiz altındadır. Lavabo bataryası değişimi, eviye bataryası değişimi, banyo bataryası değiştirme, fotoselli musluk montaj, duş bataryası. duş armatürü, banyo lavabo değişimi, su tesisatçısı. küvet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet değişim, tuvalet taşı, rezervuar. rezervuar iç takım. su tesisatçısı. duş teknesi tıkanıklık açma. duşa kabin, taharet musluğu, ara musluk, su sayacı. basınç ayarlayıcı, basınç düşürücü, su tesisatçısı, doğalgaz kombi. petek temizliği, çamaşır makinesi bağlantısı, bulaşık makinesi bağlantısı. banyo su kaçağı tespit,  lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, mutfak su kaçağı. küvet su kaçağı tamiri,  banyo kaçak su tespiti, tuvalet su kaçağı bulma, rezervuar su kaçağı. klozet su kaçağı tamiri, küvet su kaçağı tamir. duşa kabin su kaçağı, radyatör su kaçağı. pimaş kaçağı tamiri. su deposu kaçağı. pis su kaçağı, temiz su kaçağı, lavabo su kaçağı, su yalıtımı…

HEMEN ARA 0530 622 69 56