Konum,34798,İSTANBUL
0530 622 69 56 - 0530 622 68 56

Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Bulmanın Avantajları

Su kaçakları gündelik hayatı olumsuz etkileyen sorunlar arasında yer alır. Ev veya işyerlerinde oluşan su kaçakları giderek büyür ve olumsuz durumların oluşmasına neden olur. Bu sorunun ortaya çıkmasını istemiyor iseniz mutlaka su tesisatını kontrol ettirmeniz gerekir. Bu sayede istenen sonuca sağlıklı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara : 0530 622 69 56 Tıkla Ara : 0530 622 68 56

Firmamız cihazla su kaçağı bulma konusunda sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor ve bu hizmeti de kurumsal ilkelere uygun olarak sunuyor. Bundan dolayı sizde hizmet alarak evinizde oluşan su kaçaklarının tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Su kaçaklarına zamanında müdahale edilmez ise ilgili kaçak büyüyerek maddi kayıplara yol açabilir. Bunun önüne geçmek isterseniz firmamızı tercih ederek hizmet alabilirsiniz.

Su Kaçakları Neden Oluşur

Su kaçaklarının oluşmasının birçok nedeni bulunuyor. Kullanıcı kaynaklı olabildiği gibi zaman içerisinde yıpranan tesisattan da kaynaklı olabiliyor. Bunun için tesisatların kontrol edilmesi ve hasar gören noktaların tamir edilmesi gerekir. Bu sayede ilgili kaçakların önüne geçebilirsiniz. Firmamız su kaçaklarını hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit eder. Tespit işleminden sonrada onarımı konusunda size yardımcı olur. Su kaçakları kullanıcının tesisatlara zarar vermesinden de kaynaklı olabilmektedir. Cihazla su kaçağı bulma işlemi ekonomik fiyat politikası ile müşterilerimize sunulur.

Hemen Ara : 0530 622 69 56 Tıkla Ara : 0530 622 68 56

Su Kaçakları Nasıl Anlaşılır

Evinizde su kaçağı olup olmadığını rutubetten ve duvarlardaki ıslanmadan anlayabilirsiniz. Eğer duvarlarda ıslanma var ise duvar içerisinde kaçak olduğunun işaretidir. Ayrıca tüm muslukları kapattıktan sonra su saatiniz hala çalışıyor ise bu da bir yerde kaçak olduğunun göstergesidir. Ayrıca kombinizin su barı sürekli olarak düşüyor ise buda kaçağın olduğunu göstermektedir. Bundan dolayı bu tarz sorunlar ile karşılaştığınızda mutlaka kurumsal destek almaya özen gösterin. Su kaçağı tespit işlemi deneyim ve tecrübe gerektirir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır

Firmamız cihazla su kaçağı bulma konusunda hizmet vermekte olup bu hizmeti de geçmişten günümüze emin adımlar ile sürdürmektedir. Bundan dolayı evinizde su kaçağı şüphesi duyar iseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Arıza kaydı oluşturduktan sonra uzman personel belirttiğiniz adrese gelerek inceleme başlatır. Öncelikle su tesisatınız kontrol edilir. İlgili kaçak oluşabilecek yerler analiz edilir. Bu analizler özel makineler yardımcı ile yapılır. Termal kameralardan akustik dinleme cihazlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine yardımcı olan firmamız bu hizmet içeriğini müşteri odaklı olarak sunuyor. Cihazla su kaçağı bulma işleminde tüm detaylara dikkat edilir. Duvarların iç kısmından giderlerin borularına kadar bakılarak kaçak tespit edilir.
Kaçak tespit edildikten sonra ilgili onarım konusunda tarafınıza bilgi verilerek işleme başlanır. Kullandığımız tüm cihazlar en yeni teknolojik cihazlardan oluşmakla beraber etrafa da herhangi bir şekilde zarar vermiyor. Bu sayede sağlıklı bir şekilde hizmet alarak yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA 0530 622 69 56